Mbytet duke u larë në det një 50-vjeçar nga Tirana

Foto ilustruese

TIRANË- Një tjetër shtetas ka ndërruar jetë ditën e sotme pasi është mbytur duke u larë në det.

Policia se viktima është shtetasi Naim Tola, i moshës 50-vjeç, me origjinë nga Tirana.

Ai ka qenë duke u larë në plazhin e Qerretit, në Kavajë dhe rreth orës 18:00 është mbytur e si pasojë ka ndërruar jetë.

Ai është dërguar me urgjencë në Spitalin e Tiranës, por nuk ka mundur të mbijetojë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu