U bënë viral në rrjetet sociale, Arbana poston meme me Berishën dhe Bashën: Mos ma dërgoni më

Pasi Lulëzim Basha përjashtoi nga grupi parlamentar Sali Berishën, kishte shumë reagime si nga ana e publikut, politikës por edhe ‘memeve’.

Së fundmi një e tillë është publikuar nga moderatorja e famshme e programit ‘Dua të të bëj të lumtur’, Arbana Osmani. Ndjekësit e saj i kanë dërguar shumë herë të njëjtën meme ku shfaqet ish-kryeministri Sali Berisha dhe kreu i Partisë Demokratike, Luilzim Basha.

Në foton e modifikuar dy figurat e PD-së duket sikur janë të ftuar në emoisionin e Arnana Osmanit, ndërkohë që kjo e fundit përveç postimit që ka bërë ka shtuar se e ka shumë herë në mesazhe këtë foro dhe nuk është nevoja që ta dërgijnë më!

Reagimi:

“Po e publikoj që t’iu tregoj se po e kam parë dhe është shumë funny dhe nuk ka nevojë t’ma dërgoni më.’

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu