Balla takim me përfaqësuesit e PS në Elbasan: Faleminderit

ELBASAN- Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla, zhvilloi sot një takim falenderimi me përfaqësuesit e Partisë Socialiste të Qarkut të Elbasanit.

Balla falenderoi të gjithë gratë dhe burrat, vajzat dhe djemtë, me të cilët ka punuar dhe do të vazhdojë të punojë.

Postimi i plotë i Taulant Ballës:

Elbasan📍Falenderimi për gratë dhe burrat, vajzat dhe djemtë me të cilët kemi punuar ngushtësisht dhe natyrshëm do të punohet edhe në vazhdim për fitoren e Partisë Socialiste🌹🇦🇱 në zgjedhjet e ardhshme vendore dhe ato parlamentare në 2025.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu