Mozzik pëson aksindet me motor në Brezovicë (Foto)

Reperi i njohur dhe shumë i dashur për publikun Mozzik, ditën e sotme ka pësuar një aksident të vogël më motor.

Sotme reperi nga Kosova ka qenë për një vizitë në Bjeshkët e Brezovicës, ku së bashku me shokët e tij ka ndarë në ‘Instagram’ pamje nga shëtitja që ka bërë. Në një video që ai ka ndarë me ndjekësit e tij, duket teksa është përmbysur me një motor 4-gomësh.

Fatmirësisht nga aksidenti reperi nuk ka pasur probleme shëndetësore, dhe e ka kaluar ngjarjen me sportivitet.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu