KF Bulqiza zbret në fushë! Të djelën do të zhvillohet ndeshja e parë kundër KF Orikut

BULQIZË- Skuadra e futbollit të KF Bulqizës do të zbresë ditën e djelë në fushë kundër KF Orikut.

Një ndeshje e cila zhvillohet në Kategorinë e Dytë, Grupi A, Javën e Parë.

Ndeshja do të zhvillohet në stadiumin Petro Ruci, në orën 16:00.

Mund të jetë një imazh i futboll, top dhe teksti

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu