Kush është këngëtari i njohur që po rikthen në muzikë Era Istrefin

Këngëtarja e njohur, Era Istrefi është tërhequr nga muzika prej disa kohësh. Nuk dihet arsyeja, pse ajo ka bërë një zgjedhje të tillë, por më në fund ka ardhur një lajm i mirë për fansat e këngëtares.

Era do të rikthehet së shpejti dhe këtë e ka bërë të ditur vetë ajo. Këngëtarja ka publikuar në rrjete sociale një foto nga studioja muzikore dhe shfaqet me artistin e njohur, Claydee.

Në këtë mënyrë, Era tregoi kanë bashkëpunuar së bashku për këtë projekt muzikor. Po ashtu, Claydee ka ndarë me ndjekësit një foto pranë këngëtares, duke shkruar “Ne po përgatisim diçka të veçantë për ju njerëz. Mbajeni mend këtë ditë”.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu