Moti i keq në Burrel! Bie për disa orë rrjeti telefonik

BURREL- Moti me reshje shiu ka shkaktuar jo pak probleme në qytetin e Burrelit.

Kompanitë e mëdha telefonike pësuan probleme për me shumë se 2 orë duke sjell jo pak probleme në komunikim.

Vodafone dhe One janë dy kompanitë të cilat kanë tregun kryesor në Burrel dhe ndërhyja në përmirësimin e rrjetit duhet të jetë prioritet në këtë qytet pasi probleme të tilla nuk janë të izoluara.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu