Një nga reperët më të pëlqyer, Gold Ag befason me degën që ka zgjedhur për studime

Reperi i njohur kosovar Gold Ag, ka nisur vitin e shkuar studimet e tij në degën e gazetarisë në një universitet privat në vendin e tij.

Ai i ka habitur të gjithë më zgjedhjen e tij, ndërkohë që së fundmi ka publikuar edhe një foto në profilin e tij në ‘Instagram’, ku përbri saj ka shkruar ‘Viti i Dytë’.

Ai duket i lumtur me degën që ka zgjedhur për të studiuar, teksa shfaqet në njërin nga ambientet e universitetit.

Së fundmi reperi ka publikuar edhe projektin e tij të fundit muzikor, i cili ka qenë një dedikim për qytetin e Kukësit, dhe titullin ia ka vendosur ‘Kuksi’. Ky projekt është [pritur mjaft mirë nga fansat e tij.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu