Aksident në Durrës! Autobuzi përplas çiklistin, dërgohet me urgjencë në spital

Foto ilustruese

DURRËS- Një aksident ka ndodhur para pak minutash në aksin rrugor Shijak-Durrës.

Autobusi me drejtues shtetasin Sh. Sh., 63-vjeç, ka aksidentuar shtetasin A. M., 47-vjeç që lëvizte me biçikletë, i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu