Akademia e Barinjëve, ‘plas’ gallata në rrjete sociale (Foto)

Deklarata e ministres së Bujqësisë Frida Krifca, e cila ka pohuar se së shpejti është planifikuar hapja e një akademie për barinjtë, ka shkaktuar shumë reagimet në rrjetet sociale.

Siç ndodh shpesh në këto raste, ‘memet’ kanë qenë ato që kanë mbizotëruar më së shumti.

Mes tyre nuk ka munguar edhe orari i ‘mësimit’ të barinjve, ndërkohë që pjesë e ‘memeve’ janë bërë edhe kryeministri Edi Rama, dhe Kryetari i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla.

May be an image of one or more people and textMay be a meme of 9 people and textNo photo description available.May be an image of 3 people and textMay be an image of one or more people, people standing, outdoors and textMay be an image of 9 people and textMay be an image of 1 person, outdoors and textMay be an image of outdoors and textMay be an image of standing and outdoors

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu