Ndeshja Angli-Shqipëri; Reja publikon formacionin e lojtarëve, si do të vendosen sportistët

ANGLI – Ndeshja e rëndësishme e Kombëtares sonë të futbollit kundër Anglisë, do të zhvillohet mbrëmjen e sotme në orën 20:45 në ‘Wembly’.

Ajo do të jetë e vlefshme për kualifikimin në Botërorin e Katar 2022.

Pak minuta më parë trajneri i kombëtares Edi Reja ka bërë publik edhe formacionin e pozicionimit të lojtarëve. Një ndeshje që do të ‘luftohet’ që nga minuta e parë dhe deri në të fundit, ajo që mbetet për të parë është se kush do të dalë fituesi.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu