Ndeshja Angli-Shqipëri; s’është dita më e mirë e kombëtares, 5 gola në një pjesë (Video)

ANGLI – Ndeshja e sotme mes Anglisë dhe Shqipërisë, mund të jetë një nga paraqitjet më të dobëta që kombëtarja jonë ka treguar.

Në përfundim të pjesës së parë shifrat e ndeshjesh kanë shkuar në 5-0 në favor të anglezëve.

Kuqezinjët kanë pasur edhe dëmtime gjatë pjesë së parë ku Bare dhe Kumbulla lanë lojën si pasojë e lëndimeve. Pavarësisht kësaj, paraqitja e kombëtares ishte e dobët.

Golat e pjesës së parë sipas minutave:

Maguire 9’

Kane 18’ dhe 33’

Henderson 28’ dhe 42’

Këto janë disa nga golat e shënuar në pjesën e parë të ndeshjes së sotme

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu