Lindi vajzë! Marina Vjollca bëhet nënë për herë të parë

Çifti i njohur dhe shumë i përfolur, Marina Vjollca dhe Getoar Selimit, ditën e sotme kanë një gëzim shumë të madh.

Vip Magazine.al ka bërë të ditur se ata të dy janë bërë sot prindër për herë të parë. Moderatorja e njohur Marina Vjollca dhe reperi i famshëm Getoar Selimi, janë bekuar me një vajzë, e cila u ka dhënë atyre statutin prindër për herën e parë.

Vetë çifti nuk ka publikuar asgjë në lidhje me këtë lajm të gëzueshëm, ndërkohë që edhe emir i vogëlushes ka mbetur një mister.

Çifti janë bashkë prej katër vitesh, ndërkohë që kjo është fëmija e tyre e parë.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu