I FUNDIT/ Përfshihet nga flakët një banesë, një pjestar i familjes në gjendje të rëndë

Ilustrim

ELBASAN- Një banesë është përfshirë nga flakët ditën e sotme në në fshatin Kuqan, Elbasan.

Zjarri ka rënë zjarr në banesën e shtetasit N. K. Si pasojë është djegur pjesërisht banesa dhe është dëmtuar nga flakët shtetasi N. K., 85-vjeç, i cili ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Shërbimet zjarrfikëse kanë bërë të mundur fikjen e zjarrit.

Nga veprimet hetimore paraprake të kryera dyshohet se ngjarja është aksidentale.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu