Beatrix habit me përgjigjen kur Donaldi e pyet për kë ka fantazuar brenda shtëpisë

Donaldi dhe Beatrix duket se po afrohen çdo ditë e më shumë me njëri-tjetrin brenda shtëpisë më të famshme në Shqipëri.

Në sfidën që organizoi “Vëllai i madh”, Beatrix u pyet “Thuaj emrin e banorit që ke fantazuar brenda shtëpisë”.

“Mund të kem pasur nja dy…”, tha ajo ndërsa Donaldi insistoi që të thonte një emër: “Hë thuaje kushdo që të jetë”.

Pas kësaj, Beatrix i dha dorën Donaldit duke nënkuptuar se ka qenë ai për të cilin ka fantazuar. Të njëjtin veprim bëri dhe Donaldi kur u pyet se cila banore e tërheq seksualisht duke i dhënë dorën Beatrixës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu