I FUNDIT/ 2 aksidentet të njëpasnjëshme në Bulqizë

BULQIZË- Pas aksidentit tragjik në Dibër ku humbi jetën një shtetas dhe u plagosën 3 të tjerë, kanë ndodhur edhe dy aksidente të tjera në aksin rrugor Bulqizë-Fushë Bulqizë në vendin e quajtur “Pishat”.

Në makinë “Fuoristradë” dhe një tjetër “Suzuki” kanë dalë nga rruga, si pasojë e ngricave në rrugë, transmeton “AbcNews”.

Shpesh herë ky aks rrugor gjatë dimrit është bërë burim aksidentesh të shumta si pasojë e ngricave në rrugë. 

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu