Rama ndan foto nga Pallati i Sportit: Investim për sportistët e lojërave me dorë

TIRANË – Kryeministri Edi Rama ka ndarë së fundmi nëpërmjet një posti në faqen e tij të ‘Facebook’, disa foto nga punimet e kryera në rikonstruksionin e Pallatit të Sportit “Farie Hoti” në Tiranë.

Rama ka bërë një krahasim të projektit 3D dhe asaj që është realizuar në përfundim të punës.

Në postimin e tij Rama shkruan se ky është një investim që do t’i shërbejë sportistëve të lojërave me dorë.

Postimi i plotë:

Nga 3D në realitet, ky është transformimi i Pallatit të Sportit “Farie Hoti” në Tiranë

Një investim me përkushtimin maksimal për sportistët tanë të lojrave me dorë

ShqipëriaEArdhmjaJonë

SkaKohëPërPushim

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu