Banorët e BBV të shqetësuar; një konkurrente sëmuret, dyshohet se është infektuar me COVID-19

Banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, ‘Big Brother Vip’ kohëve të fundit janë parë të shqetësuar për faktin se dyshojnë se konkurrentja e cila quhet Benjada, të jetë e infektuar me COVID-19.

Arsyet e këtij dyshimi të banorëve, janë për faktin se ajo gjatë kohëve të fundit është shfaqur jo mirë nga gjendja shëndetësore, e shoqëruar me temperaturë, dhimbje koke e kockash, karakteristika këto deri diku të COVID-19.

Banorët e kanë të ndaluar për të dalë nga shtëpia, por persona të tjerë futen aty duke u kujdesur për pamjen e tyre, ose për futjen e ushqimeve dhe kjo mendohet si një nga pistat që mund ta jetë infektuar konkurentja, që ka shqetësuar të gjithë banorët e tjerë.

Ç'po ndodh në BBV? Beniada Nishani humb ndjenjat, Sabiani: I ra të fikët  çupës – Dosja AL

Banorët fshehuarzi kanë folur duke thënë se kanë bërë testet dhe tani janë në pritje të përgjigjeve. Ndërkohë që Donaldi ka treguar se para futjes në shtëpi ka qenë i infektuar, por e kishte kaluar lehtë me kollë dhe dhimbje koke.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu