A e ka harruar Donaldin? Bora këndon këngën e tij: Ah si qenka dashnia

Bora Zemani duket se nuk e ka harruar Donald Veshajn, dhe nuk e ka problem që të flasë apo këndojë për gjëra që kanë lidhje me ish-partnerin e saj.

Në mediat sociale, kryesisht në ‘Tik Tok’ po qarkullon një video e cila tregon Borën që këndon këngën e shkruar nga Donad Veshaj.

Ah si qenka dashnia‘-shikohet që këndon Bora teksa hap krahët.

Mbrëmjen e djeshme Bora organizoi një festë tjetër ditëlindje, ku kishte më shumë të ftuar. Miq, kolegë, këngëtarë e fytyra të tjera publike, ishin në mesin e të ftuarve në festën e Borës.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu