Aksident në Elbasan, makina bën për spital biçiklistin

Ilustrim

ELBASAN – Një aksident me pasojë lëndimin e një personi ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Elbasan.

Një automjet ka përplasur në vendin e njohur si ‘Varrezat e Dëshmorëve’, një shtetas me biçikletë. Ky i fundit ka mbetur i lënduar dhe është dërguar me urgjencë në spital, ku ende nuk dihet gjendja e tij shëndetësore.

Në vendin e ngjarjes ka mbërritur edhe policia e cila ka nisur punën për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu