E dashura i largohet nga baneasa, denoncon i riu: Nuk e di ku është, su kthye më!

TIRANË – Një 28-vjeçar ka denoncuar në Policinë e Tiranë zhdukjen e bashkëjetueses së tij.

Bëhet fjalë për shtetasin me inicialet K. M., 28-vjeç, i cili ka thënën në polici se bashkëjetuesja e tij me inicialet A. D., e cila ka dalë nga banesa dhe nuk është kthyer më.

Policia ka nisur punën për gjetjen e vendndodhjes së shtetases së humbur.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 16.01.2022 shtetasi K. M., 28 vjeç, ka kallëzuar se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer, bashkëjetuesja e tij, shtetasja A. D.