U raportua i vdekur! Reagon Mino Raiola: Jam gjallë unë, plasin memet në rrjtete sociale

Lajmi për ndarjen nga jeta të përfaqësuesit të futbollistëve në Itali Mino Raiola, u shpërnda me një shpejtësi të madhe në rrjetet sociale të cilat njoftonin për fatkeqësinë.

Por fatmirësisht pak më vonë se lajmi të transmetoheshe, doli që ajo ishte një gënjeshtër pasi Raiola nuk ka ndërruar jetë. Vetë ai reagoi nëpërmjet një postimi në ‘Twitter’, ku njoftoi se ishte ende gjallë.

Por kjo situatë nuk përfundoi me kaq! Pas ngjarjes së fundit ku futbollisti deklaroi se ishte ende gjallë, në rrjetet sociale ka plasur gallata dhe memet.

VAR have DISALLOWED THE DEATH

Current health status for the ones wondering: pissed off second time in 4 months they kill me. Seem also able to ressuscitate.