Kush është vajza që i ka vjedhur zemrën Robert Berishës?

Robert Berisha është bërë shpeshherë kryefjalë e mediave pas ndarjes nga këngëtarja Nora Istrefi, por vetëm së fundmi artisti ka zbuluar se është në një lidhje dashurie.

Gjatë një interviste që dha për Top Albania Radio, këngëtari zbuloi gjithashtu se partnerja quhet Laureta.

“Pas një pauze shumë të gjatë, 4 vite ku i kam kushtuar shumë kohë gocës, Renee-së dhe me angazhimet e mia, po ‘robi plaket kur do vetë’. Tani jam shumë i lumtur.

Por kush është vajza që i ka rrëmbyer zemrën? Nga një vështrim në rrjete sociale, e vetmja vajzë me këtë emër që Roberti ndjek në Instagram është Laureta Macedonci. Për më tepër, burime për Prive thonë se dyshja janë parë bashkë më Prishtinë së fundmi.