I FUNDIT/ Ndahet nga jeta ish-deputetja e PS

TIRANË– Ish-deputetja e Partisë Socialiste, Edlira Haxhiymeri, është ndarë nga jeta ditën e sotme.

Lajmin dhe për ndarjen nga jeta të ish-deputetes dhe pedagoges Edlira Haxhiymeri e bënë të ditur familjarët e saj.

Haxhiymeri vuante nga një sëmundje e rëndë prej vitesh dhe nuk mundi të fitojë betejën.